2 kız çocuğuna cinsel tacizde bulundu

Bostancı’da 8 ile 9 yaşındaki iki kız çocuğuna cinsel organını gösterip, uygunsuz tavırda bulunan Hakan Yaşlı, tutuklandı

2 kız çocuğuna cinsel tacizde bulundu

Güren TİLKİ    Güzelyurt ilçesine bağlı Bostancı’da 8 ve 9 yaşlarındaki iki kız çocuğuna cinsel taciz ve uygunsuz tavrı harekette bulunan Hakan Yaşlı, gözaltına alındıktan sonra dün mahkemeye çıkarılarak hakkında 3 günlük tutukluluk emri alındı.

Zanlı, Güzelyurt Kaza Mahkemesi’ne geniş güvenlik önlemleri altında çıkarıldı.    Adli Şube’de görevli polis memuru Sadi Sancak, 06.09.2020 tarihinde saat 17.00 raddelerinde Aşağı Bostancı’da Hakan Yaşlı’nın ikametgahının garajı önünde bulunduğu sırada 8 ile 9 yaşlarındaki iki kız çocuğuna, cinsel organını göstererek her ikisine de “gelin kaşıyın” demek suretiyle cinsel tacizde bulunup uygunsuz tavrı harekette bulunduğunu belirtti.    Soruşturmanın yeni başladığını mahkemeye aktaran Sancak, bölgede alınması gereken ifadeler ve kamera görüntülerinin araştırılacağını ifade etti.    Güzelyurt Kaza Mahkemesi Yargıcı Düriye Elkıran da zanlının 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Kaynak: Kıbrıs Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2020, 10:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER