2 vatandaşımızın hayatlarını kaybetmeleri hepimizi derinden üzmüştür

2 vatandaşımızın hayatlarını kaybetmeleri hepimizi derinden üzmüştür

Dünyada, Covid-19 salgınına karşı alınan tüm önlemler ve tedbirle pandeminin her geçen gün kontrol altına alınmasında ilerleme kaydedilmiş olmasına rağmen, 2 vatandaşımızın hayatlarını kaybetmeleri hepimizi derinden üzmüştür. Hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaslı ailelerine ve sevenlerine başsağlığı dilerim.
 
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti olarak bugüne dek gösterdiğimiz başarıyı devam ettirebilmek için yürürlükte olan tedbirlere her vatandaşımızın harfiyen uymasının öneminin altını çizer, ulusal aşı programı çerçevesinde aşılanma tamamlanıncaya kadar, aşı olan kişiler dahil vatandaşlarımızın bu konuda hassasiyet göstermelerinin ülke sağlığı açısından önemli olduğunu hatırlatırım. Sağlık çalışanlarımızın büyük gayretleri ve halkımızın gösterdiği anlayış ve fedakarlıkla bu salgına karşı başarılı olacağımıza yürekten inanıyorum.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yaşar akar
Yaşar akar - 4 ay Önce

Bu gun 3 gundur istanbulda magdur oldum karantina parası icin 2 ucak bileti yaktım 2 tane kovd testi yaptım bunların maliyeti bana karantina parasından beraber 5480 tele Allah belasını versin bir de k.k.t.c vatandaşıyım inşAllah bu hakım haram olsun bu yuneticilere

SIRADAKİ HABER