ADALET KAZANDI: FALYALI ve ADAMLARINA 70 GÜN HAPİSLİK...

ADALET KAZANDI: FALYALI ve ADAMLARINA 70 GÜN HAPİSLİK...

   Son günlerde ülke gündeminde en başta yer alan ve Girne’de soygun, zorla alıkoyma, şiddet tehdidi ve ciddi darp suçlamalarıyla ilgili mahkemeye çıkarılan Les Ambassadeurs Hotel, Casino ve Marina işletmelerinin sahibi Halil Falyalı ve adamları olan Hakan Atıcı, Serkan Beyar ve Türkistan Gülce için mahkeme kararını verdi.

   Bugün akşam saatlerinde mahkemeye çıkarılan Halil Falyal, Hakan Atıcı, Serkan Beyar ve Türkistan Gülce’ye 70 gün süreyle Lefkoşa Merkezi Cezaevi'ne gönderildi.

Bilindiği üzere hakkında tutuklama emri çıkarılan ve günlerdir aranan ve ortaya çıkmayan Halil Falyalı 15 Ekim Cuma günü Girne Polis Müdürlüğü’ne giderek teslim olmuştu. Mahkeme Cuma günü Falyalı ve adamlarına üç gün tutukluluk emri vermişti. Üç gün sonra tekrara mahkemeye çıkarılan Falyalı ve adamlarına verilen 70 gün tutukluluk emrinin alınması adaletin bir kez daha tescil etiğinin göstergesi olarak nitelendiriliyor.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2021, 21:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sebnem  cangil
Sebnem cangil - 8 ay Önce

Çok verdiniz sıkıntı yüksek muhakeme başkanları fetocu polis müdürlerinden resimler ne ifade eder soner cangil yumruk attı polisler tutuklama yok yargı yok köpek dövdü bu polislerin vaziyet pislik durumda Allah tan bulun

SIRADAKİ HABER