Bu nasıl kıskançlık? "Seni bıçakla deşeceğim"

Eşini kıskandığı gerekçesiyle şiddet tehdidinde bulunan zanlı hükümsüz tutuklu olarak cezaevinde.

Bu nasıl kıskançlık? "Seni bıçakla deşeceğim"

Gönyeli’de meydana gelen kadına şiddet meselesi ile ilgili olarak tutuklanan zanlı Aykut Erten yeniden mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren Polis memuru Murat Plevne olayla ilgili bulguları aktardı. Plevne huzurda bulunan zanlı Aykut Erten’in “Şiddet kullanma tehdidi, Ciddi darp ve rahatsızlık suçlarına methaldar olduğunu söyledi.

Polis zanlı Erten’in 19 Temmuz 2021 tarihinde saat 23.10 raddelerinde Gönyeli’de ikametgahının yatak odası içerisinde eşi B.E ile bulundukları esnada adı edileni kıskandığı gerekçesi ile aralarında çıkan tartışmaya müteakip elleri ile 3 kez başına tokat vurmak sureti ile darp ettikten sonra adı edilene hitaben "Sen ne işler çeviriyorsun, eve kimi alıyorsun, Seni bıçakla deşecem, senin sonun ölüm seni bu gece öldürecem" diyerek şiddet kullanma tehdidinde bulunduktan sonra B.E eşi zanlının kendisini öldürmesinden korktuğu için ikametgahlarının mutfak kısmına giderek toplam uzunluğu 22.5 cm, ağız uzunluğu ise 10 cm olan bıçağı "Sen öldürmeden ben kendimi öldürecem" diyerek bıçağı sağ karın boşluğuna sokarak kendi kendisini yaralamıştır. Polis olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine zanlı Aykut Erten'den olayla ilgili izahat istendiğinde "Ben Adanalıyım, ben Adana’da bu pisliklerden kurtulmak için geldim karımı mı dövecem karımı mı bıçaklaycam lan ben" demek sureti ile yüksek sesle bağırıp çağırdığı esnada "rahatsızlık" suçunu da işlemiştir.

Kaynak: SES KIBRIS

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER