Faiz Sucuoğlu ile 1 Kasım’da yeni bir gelecek doğacak

KKTC’nin dürüst, ilkeli, halk adamı ve temiz siyasetçilerden Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa Milletvekili ve UBP Başkan adayı Faiz Sucuoğlu başkanlığa yürüyor.

Faiz Sucuoğlu ile 1 Kasım’da yeni bir gelecek doğacak

Son yapılan ancak çokgizli tutulan ankete göre Faiz Sucuoğlu rakiplerine göre açık ara önde. En yakın rakibine yüzde 30 ile 40 bir fark atan Sucuoğlu’nun bu başarısını saklamak için anketlerin yayınlanmaması talimatları verildiği öğrenildi.    

Kurultaya tüm baskı, çamur atmalar ve düzeysiz söylemlere rağmen Rakipsiz girecek olan Faiz Sucuoğlu’nun oyları her geçen gün arttığı öğrenildi.Taçoy’un konuşma hakkı yok   Kurultaydan hiç kazanma ümidi olmayan her türlü alavera ve dalaveranın adamı Hasan Taçoy, Ersan Saner’in adaylıktan çekilmesiyle son günlerde kendini bir anda Faiz Sucuoğlu’nun rakibi olarak görse de aslında buna kendisi de inanmıyordur.    Taçoy’un son günlerde sokaklardaki bilboardlarda reklamları da artırmasının dahi işe yarayamayacağı delegeler tarafından da benimsenmiş durumda.

Çünkü, bir tarafta temiz siyaset ile kurultaya giren Faiz Sucuoğlu, diğer tarafta ise elde ettiği mal varlığının ve paranın nereden geldiği belli olmayan bir Hasan Taçoy var…  Delegelerin pazar sabahı verecekleri oylar ile KKTC’de güneş bir başka doğacak ve Faiz Sucuoğlu ile yeni bir gelecek başlayacak…

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER