GAZETDA'nın HABERİNE GÖRE: Darp olayında Arhun kardeşler bağlantısı iddiası!

banner42

GAZETDA'nın HABERİNE GÖRE: Darp olayında Arhun kardeşler bağlantısı iddiası!

Çağlar Yüksel’in ciddi şekilde darp edilmesi ile ilgili olayın arkasında Ömer Arhun ve Tekin Arhun bağlantıları olduğu iddia edildi.

  Olayla ilgili polis teşkilatının yapmış olduğu tahkikatla ilgili tutuklanan üç kişinin en dikkat çeken “Berber” lakaplı Mahmud Şimşekatan’ın tutuklanması oldu. 

Mahmt Şimşekatan Özmerhan Trading Ltd’ni tahsildarı olarak Ömer Arhun’un yanında çalışıyor.

banner44

 Tutuklanan ve mahkemeye çıkarılarak iki gün tutukluluk kararı alınan MahmudŞimşekatan Çağlar Yüksel’in Tekin Arhun ile ilgili haber yapmaya başladığında bir akşam geç vakitte Yüksel’i arayarak “Tekin Arhun benim abimdir. Onunla ilgili haber yapmaktan vazgeç. Reklam istersen gel verelim” dediği ancak Çağlar Yükselin, Tekin Arhun ile ilgili haberleri yapmaya devam ettiği iddia edildi.

  Güvenilir bir kaynaktan elde edilen bilgilere göre olayla ilgili Okan Bolatcıoğlu iki hafta önce Çağlar Yüksel’in ofisine giderek kendisinin güvenlik şirketi olduğunu ve reklam verebileceğini söylediği, bunun üzerine Çagların reklama ihtiyacı olmadığını ifade ettiği öne sürüldü.

  Olaylardan kısa bir süre önce Arhun kardeşler ve Mahmut Şimşekatan ve iki kişi daha Alagadi Plajı yakınında bir restoranda buluşup plan yaptığı iddia edildi. 

  Tutuklanan şahısların daha önceden benzer suçları olduğundan dolayı yargılanma sürelerini tutuklu yargılanıp cezaevinde beklemeleri gerektiği aksi takdirde şiddet tehditleri ile kurşunlama kundaklama gibi olayları yapmaya meyilli oldukları kaydediliyor.

KAYNAK: GAZEDDA

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2021, 16:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER