Gönyeli ve Mağusa’daki uyuşturucu operasyonunda 6 kişi tutuklandı

Gönyeli ve Mağusa’da yaklaşık 34 gram hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ele geçirildi

Gönyeli ve Mağusa’daki uyuşturucu operasyonunda 6 kişi tutuklandı

Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğüne bağlı ekiplerin Gönyeli ve Mağusa’da yaptığı operasyonlarda yaklaşık 34 gram hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ele geçirildi.

Polis, kanunsuz uyuşturucu madde tasarrufuyla ilgili 6 kişiyi gözaltına alırken zanlılar, soruşturma amacıyla tutuklandı.

Polis basın subaylığının konuyla ilgili açıklaması şöyle:

Gönyeli’de 30 gram 3 tutuklu

Gönyeli’de 13.07.2021 tarihinde, C.C.A.(E-23)’nın kalmakta olduğu ikametgâhta Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan aramada yaklaşık 30 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alınmıştır. Bahse konu şahıs ve mesele ile bağlantısı olduğuna inanılan F.C.A. (E-19) ve D.U.U. (E-26) tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

Mağusa’da 3 gram 2 tutuklu

Gazimağusa’da 13.07.2021 tarihinde,  D.C.T.M. (E-24) ’nin kalmakta olduğu ikametgahta Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan aramada yaklaşık 3 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alınmıştır. Bahse konu şahıs ile birlikte meselede bağlantısı olduğuna inanılan N.S.D. (K-23) tutuklamış olup, soruşturma devam etmektedir.

Mağusa’da 2 adet öğütücü bulundu

Gazimağusa’da 13.07.2021 tarihinde, C.N.(E-30)’nin kalmakta olduğu ikametgahta Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan aramada yaklaşık bir gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve içerilerinde hintkeneviri türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan 2 adet öğütücü bulunarak emare olarak alınmıştır. Bahse konu şahıs tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2021, 14:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER