Hüseyin Akış'a ait Bonny Fitness Center dikkat çekiyor

Spor hocalarının, öğrencileri ile birebir ilgilenmesi ve kişiye özel plan program yapılarak kısa sürede verim alınması bu alanda Bonny Fitness Center’in dikkat çekmesini sağladı.

Hüseyin Akış'a ait Bonny Fitness Center dikkat çekiyor

Bonny Fitness Center işletmecisi Hüseyin Akış birebir uyguladıkları spor programı ile vücut geliştirmek isteyen, zayıflamak isteyen, spor yapıp zinde kalmak isteyen herkese hizmet veriyor.

Kadın ve Erkek ayrımı yapmadan eşitlik prensibi ile çalıştırılan salona Lefkoşa’dan ve Güzelyurt ile Lefke Bölgesi’nden bile müşteriler akın ediyor.

Sürekli havalandırma ve sürekli dezenfektan hijyen ve özel maske kullanımı alanları maskesiz özel hizmet alanlarıyla tüm hastalıklara karşı sağlıklı kalma sloganıyla spor yapmaya ve yaptırmaya imkan sunuyor.

Ozanköy’ün geniş ve ferah spor salonu Bonny Fitness Center bireysel ve ailece spor yapmak isteyenlere her türlü teknik imkânın yer aldığı alanında uzman kadrosu ve nezih ortamı ile fitness ve spor alanında üstün nitelikli hizmetler sunuyor.

Hem sağlığını hem de vücudunu iyi yönde etkilemeye devam etmek isteyenlere özel ölçüm ve diyetisyen hizmetleriyle hedeflerine kısa sürede ulaşmasını sağlayarak üyelerine her zaman için kaliteli hizmet sağlıyor. Bonny Fitness Center ileri seviye kullanıcıların her türlü ihtiyaçlarına son teknoloji sistem ile cevap vererek üyelerine fazlasıyla keyfili bir antrenman yapma olanağı tanıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet salih kürtoglu a
Mehmet salih kürtoglu a - 2 ay Önce

Kalitenin tek adresi bonny fitnss

SIRADAKİ HABER