İnsan kaçakçılarının ele başlarına 8’er gün hapis

Ülkemizde Polis teşkilatı bir başarıya daha imza attı.

İnsan kaçakçılarının ele başlarına 8’er gün hapis

 KKTC sınırlarından kaçak olarak girmeye çalışanlara Polis Müdürlüğü’ne bağlı ekipleri göz açtırmıyor.   Ekiplerin düzenlediği operasyonlar da aralıksız devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yine bir operasyonda ülkemize kaçak olarak girmeye çalışanlar yakalanırken, bu kişileri adaya getirenleri de polis affetmedi.

 İnsan kaçakçılığı suçundan tutuklu bulunan ve adeta suç makineleri olan Ulusay Fellahoğlu, Salih Özçırak ve Dündar Salderay  mahkemeye çıkarıldı ve haklarında sekizer gün tutukluluk emri alındı.
Polis sanıklar hakkında geniş çaplı çaplı bir soruşturma da başlatılıyor.    

KKTC dingonun hanı mı!  
 Mahkemenin hakkında tutukluluk emri verdiği Ulusay Fellahoğlu’nun babası Esat Fellahoğlu alınan kararı beğenmeyip akşam üzeri Girne Polis Müdürlüğünü bastığı öğrenildi.    Bunun üzerine Ulusay Fellahoğlu’nun polis tarafından tutuklandığı öğrenildi.   Konuyu öğrenenler ise , “Burası dingonun hanı mı? KKTC’yi ne zannediyorlar. Polis teşkilatımız dimdik ayaktadır ve gerekeni de yapıyor. Polis teşkilatımız ve mensuplarına minnettarız. Özellikle Polis Genel Müdürü’nün dirayetli ve taviz vermeyen tutumundan dolayı çok gurur duyuyoruz” dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER