İŞAD ve Güzelyurt Belediyesi kolları sıvadı, vatandaşın mağduriyeti giderilecek!

İŞAD ve Güzelyurt Belediyesi kolları sıvadı, vatandaşın mağduriyeti giderilecek!

Geçtiğimiz günlerde Zümrütköy’de gece saat 03:00 sıralarında elektrik kontağından çıkan yangında evini kaybeden ailenin yanan ev Güzelyurt Belediyesi ekiplerince temizlendi.

Geçtiğimiz gün İŞAD Başkanı Enver Mamülcü’nün Zümrütköy’de meydana gelen ev yangınında evleri tamamen yanan aileyi ziyaretinin ardından duyarlılık örneği gösteren Güzelyurt Belediyesi Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, yangından zarar gören evi tamamen temizletti.

Yangından zarar gören evin tamamen yenilenmesi için çalışma başlattıklarını belirten Özçınar, İŞAD Başkanı Enver Mamülcü’ye gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkür etti.

İŞAD Başkanı Enver Mamülcü, evi yanan aileyi ziyaretinin ardından bu hafta yapacakları toplantıda işadamları olarak yanan evin tamamen yenilenmesi konusunda görüşeceklerini ve soğuk kış ayları gelmeden mağdur olan ailenin mağduriyetini gidereceklerini belirtti.

Hümümetin, rant ve koltuk peşinde koşacağına vatandaşlarının mağduriyetlerini gidermesi gerektiğini tekrarlayan  Mamülcü, ‘Halkın bu hükümete güveni bitmiştir. Kendi halkına sahip çıkamayan bir hükümet, hiçbir zaman iktidarda kalamaz’’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER