Kaya Artemis Resort müdüründen müşteriye hakaret!

Kaya Artemis Resort Müşteri Ayrımcılığı yapılıyor. Bayram tatilimiz zehir oldu.

Kaya Artemis Resort müdüründen müşteriye hakaret!

Bafra’da faaliyet gösteren Kaya Artemis Otel'den yine bir kalitesizlik, vizyonsuzluk ve ayrımcılık örneği.

Gazetemize ulaşan mağdur vatandaşların Kaya Artemis Otel hakkındaki şikayetlerinin ardı arkası kesilmiyor. İşte size yeni yeni şikayetler:

Ramazan Bayramı'nda rezervasyon yaparak otele yerleşen ve 13 bin TL'yi nakit ödeyen mağdurlar Osman Can Y. ile S. Z. B., Ramazan Bayramı'nın ilk günü otele yerleşmelerinin ardından herşey güzel başlamıştı. ilk gece günün yorgunluğunu otel odasında dinlenerek geçiren müşteriler ertesi gün aldıkları aile büyüğünün ölüm haberi ile yıkıldı. Aile fertlerini kaybeden Osman Can Y. ile S. Z. B. apar topar otel yönetimine cenazeleri olduğunu söyleyerek otelden hemen ayrlmak zorunda kaldılar. Kendilerine ödedikleri ücretden kaldıkları 1 gecenin ücretinin kesilerek geri kalan meblağın ödeneceğini söyleyen otel yönetimi daha sonra mağdur kişiler tarafından arandıklarında 13 bin TL'lik meblağın kumar oynamadıkları gerekçesi ile ödenmeyeceği söylendi.

İşte size kalitesizlik ve vizyonsuzluk örneği. Önce rezervasyon yapan müşterinize geriye kalan ücreti geri iade edeceğinizi söyleyin ardından mağdur edin. Bu düpedüz vizyonsuzluk. Ardından otelden ayrılan ve şu an Türkiye'de bununup ödeme konusunda kendisine söz veren müdürü arayarak nacizane bir dille kalmadıkları günün ücretinin kendilerine geri ödenmesini isteyen Osman Can Y. otel müdürü Tevfik Yılmaz Kaya tarafından hakarete uğradı. Otel Müdürü Tevfik Yılmaz Kaya zaten kumar da oynamadınız diyerek paranın iade edilmeyeceğini söyleyerek telefonu Osman Can Y.'nin yüzüne kapadı. 

Osman Can Y., günlerdir oteli arayarak otel yetkilileri ile görüşmeye çalışsa da otel yönetimi Osman Can Y.'nin şikayetini duyduğu anda Osman Can Y.'nin yüzüne telefonu kapattı.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2022, 20:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER