Kız meselesi yüzünden iki kişiyi bıçakladı

banner42

Alperen Başarır, kız meselesi nedeniyle Abdullatif Çaban ve Bilal Çaban'ı bıçakla yaraladı.

Kız meselesi yüzünden iki kişiyi bıçakladı

Ortaköy’de meydana gelen yaralama meselesi ile ilgili olarak tutuklanan zanlı Alperen Başarır mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Polis memuru Havva Yorgancı, zanlı Alperen Başarır’ın “Yaralama ve Kanunsuz Bıçak Taşıma” suçundan methalder olduğunu belirtti. Polis, 14.07.2021 tarihinde saat 18.45 raddelerinde zanlı Alperen Başarır’ın aralarındaki kız meselesi yüzünden çıkan tartışma sonucunda tasarrufunda kanunsuz olarak bulundurduğu ağız uzunluğu 9.5 cm toplam uzunluğu 20 cm olan tahta ve demirden mamül çakı ile Müşteki-1 Abdullatif Çaban'ın sağ karın boşluğuna sokup 3 cm'lik kesi oluşmasına sebep olup yine ayni yerde bulunan Müşteki-2 Bilal Çaban'ın da el avuç içine sokup 1 cm'lik kesi oluşmasına sebebiyet verip adı edilenleri yaraladığını söyledi.

Polis, yaralanan şahısların kaldırılmış oldukları görmüş oldukları tedaviye müteakip taburcu edildiklerini anlattı.

banner44

Polis soruşturmanın yeni başladığını, meseleyle ilgili temin edilmesi gereken ifadeler olup, olay mahallinde bulunan kamera görüntülerinin incelenmesi ve bunun yanında çevre şahadeti yapılması gerektiğini söyleyerek, zanlının 1 gün daha poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Temay Sağer, soruşturmanın salimen yürütülebilmesi için zanlının 1 gün tutuklu kalmasına emir verdi. 

Kaynak: HABER KIBRIS - Kamalı Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER