Memleket yangın yeri; Özgürgün vur patlasın çal oynasın

Memleket yangın yeri; Özgürgün vur patlasın çal oynasın

Yaşamını bir süredir eşi İnci Pars Özgürgün ile İstanbul’da sürdüren eski Başbakan, milletvekili Hüseyin Özgürgün bu kez bir doğum günü partisi skandalı ile gündeme geldi.

Ülkemizin zor günlerden geçtiği bu dönemde Türkiye medyasına yansıyan bir habere göre İnci Pars ve Hüseyin Özgürgün, bir villada doğum günü partisi kutlarken objektiflere yansıdı.

Türkiye’de de büyük tepkilere neden olayda İnci Pars’ın doğum günü kutladığı ifade edilirken Özgürgün çiftinin mum üfleyip pasta kestiği ve dans ettiği videolara yansıdı.

Türkiye medyası halk büyük sıkıntılar çekerken ünlülerin kutlama yapmasını sert bir dille eleştirdi.

Hüseyin Özgürgün paparazici olmaya devamediyor. Siyasi hayatı halkı için değil özel hayatı ve kara para aklama işleriyle gündeme gelmişti.

Halen başbakanlık yapmış birisine yakışmayan hareketlerde bulunarak pandemi sürecinde örnek olması gerekirken eşinin doğum günü münasebetiyle özel villa kiralayarak bolca para harcayarak eylence yaptığı için paparazilere haber konusu olurken KKTC'de halk açlık derecesinde çile çekerken kendisi yapmadığı millet vekilliğinden dolayı hala KKTC devletinden maaş almaya ve vekillik ünvanını ile imkanlarını kullanmaya devam ediyor.

İşte o partiden görüntüler:

Kaynak: HABER KIBRIS

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER