Polisleri darp eden Esat Fellahoğlu kendisini ne zannediyor

Ülkemize kaçak yollardan mülteci geçirmeye çalışırken yakalanan ve tutuklanarak Girne Polis Müdürlüğü’ne götürülen Ulusay Fellahoğlu’nun babası Esat Fellahoğlunun karakolu basarak polisleri darp etmesinin ardından kendisine dava okundu.

Polisleri darp eden Esat Fellahoğlu kendisini ne zannediyor

   Üç kişi ile birlikte Girne Polis Müdürlüğü’nü basan Esat Fellahoğlu ve ekibine polis “Polisi görevden men etme” suçundan dava okunarak serbest bırakıldılar.
   Esat Fellahoğlu oğlu hakkında mahkemenin verdiği kararı beğenmeyip Girne Polis Müdürlüğü’ne baskın düzenlemişti. Ancak, KKTC’nin bir hukuk devleti olduğunu çok erken unutan Esat Fellahoğlu Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı’na bağlı ve son aylarda başarılı operasyonlara imza atan Polis Teşkilatımızın cesur ve yürekli polislerini darp etme cesaretini nereden buldu. Mahkeme kendisine ve oğluna hukuken gerekli dersi verecektir. 

Polis soruşturmayı kapsamlı halde araştırıyor

   Bilindiği üzere Mültecileri Girne’den alarak  Gayretköy’den Bostancı sınır kapısına götürdükten sonra Polisimizin başarılı operasyonu ile İnsan kaçakçılığı suçundan tutuklanan ve haklarında 8’er gün tutukluluk emri verilen Ulusay Fellahoğlu, Dündar Salderay ve Salih Özçırak hakkında soruşturmanın kapsamı daha da derinleştirilerek devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER