Saner kendisini temize çıkarmadan Geçmişi kirli Taçoy’u işaret etti

Saner kendisini temize çıkarmadan Geçmişi kirli Taçoy’u işaret etti

Cep telefonundaki görüntüleri ile gündeme bomba gibi düşen Başbakan Ersan Saner, 30-31 Ekim 2021’de gerçekleştirilecek UBP kurultayında adaylıktan çekildiğini ve diğer aday Hasan Taçoy’a destek vereceğini açıklaması tepkilere neden oldu.

Henüz kendini temize çıkarmadan her türlü entrikanın içerisinde yer alabilen Hasan Taçoy’u destekleyeceğini açıklayan Ersan Saner’in bu yönlendirmesinin de ters teperek delege oylarının Faiz Sucuoğlu’na döneceği şimdiden konuşulmaya başlandı bile.

Bakanlık yatığı dönemlerde geçmişi pek parlak olmayan ve bu yüzden bakanlık görevlerinden alınan Hasan Taçoy’un başkanlığı kazanma şansının çok zayıf olduğu gelen bilgiler arasında.

Partiden dışlanan kişiye mi oy verecekler?

Hasan Taçoy’un geçmişte partiden dışlandığı ve ardından Demokrat Parti’ye gittiği akıllardan çıkarılmış değil.

Geçmişi karanlık olan Taçoy’un sanal bet sahibi bir kişiden 2 Milyon Sterlin’lik bir villa aldığı, Gönyeli’de ise 600 bin sterlinlik bir villa daha satın aldığı, villaları bir milletvekili maaşı ile mi aldığı merak ediliyor?

Delege kararını verdi

Taçoy’un geçmişine bakıldığı takdirde delegenin akli selim olarak Faiz Sucuoğlu’na oylarını kaydıracağı kulislerde de çok konuşulmaya başladı bile. UBP’lilerin Taçoy’a güveninin çok az olduğu hem ağırlık, dürüstlük ve iş yapa birlik açısından Faiz Sucuoğlu’nun ilk turda ipi göğüsleyeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
GÜLEKİN BİLGE
GÜLEKİN BİLGE - 7 ay Önce

BUNLAR DAHA ÖNCE NİYE KAMU OYUNASUNULMADI NEDEN HERKES BİLGİLENDİRİLMEDİ BÜTÜN POLİTİKACILAR SAHTEKARDIR YALANÇIDIRLAR HALK SİZE ARTIK NE İNANIR NE DE KANAR SAHTESİNİZ HEPİNİZ HERZAMAN UMMADİĞIMIZ DAĞLARA KAR YAMAYA DEVAM EDİYOR SAHTESİNİZ HEPİNİZ .

SIRADAKİ HABER