Serdar Denktaş ne yapmaya çalışıyor?

Serdar Denktaş ne yapmaya çalışıyor?

   KKTC’nin Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş’ın oğlu Serdar Denktaş, son zamanlarda Anavatan Türkiye’ye karşı söylediği saldırgan sözleri ile gündeme gelmişti.

Milliyetçi, Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş'ın oğlu Serdar Denktaş'ın CTP Mağusa Milletvekili Asım Akansoy, Türkiye’ye girişi yasaklanan eski Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın basın koordinatörü olarak görev yapan Ali Bizden ve Rum'a yakınlığı ile bilinen kesim ile içkili yemekli eğlence masalarında buluşması eleştirilere neden oldu.

   Serdar Denktaş'ın içki masasında çekilmiş fotografını sosyal medyada gören milliyetçi kesim, Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş'ın oğlu Serdar Denktaş'ın solcu kesim ile birlikte yakınlığını eleştirerek 'Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş'ın oğlu Serdar Denktaş'a bu yakışmadı''  diyerek tepki gösterdiler.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2021, 20:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Ceylanlı
Mehmet Ceylanlı - 5 ay Önce

Bahsedilen sosyal içerikli ve çok da değerli olan yemekte ben de vardım.. Bu tür yorumlar yapmak kimin ne haddine? Kıbrıs’ın Hoşgörülü politik yapısına kimse zarar veremez .. Ayni yemeği tekrarlamak için sabırsızlanıyoruz .. Ve gülüp geçiyoruz

Mehmet CEYLANLI
Mehmet CEYLANLI - 5 ay Önce

Yorumumun onayını bekliyorum

SIRADAKİ HABER