Tak bilekliği koluna, haydi market yoluna! Bu da mı gol değil beeee....

Ülkemize yurtdışından gelerek, ev karantinası veya 3 günlük kapalı devre otel turizmi sistemine dahil olan kişilere uygulanan elektronik bileklik sisteminin güvenilirliği bir kez daha sorgulandı

Tak bilekliği koluna, haydi market yoluna! Bu da mı gol değil beeee....

Ülkemize yurtdışından gelerek, ev karantinası veya 3 günlük kapalı devre otel turizmi sistemine dahil olan kişilere uygulanan elektronik bileklik sisteminin güvenilirliği bir kez daha sorgulandı.

Bugün Girne’de ‘Ordu Pazarı’ isimli markette çekilen kare görenleri hayrete düşürdü. ‘Güvende kal’ uygulaması kapsamında ev karantinası uygulamasından yararlandığı düşünülen bir şahıs, bileğindeki elektronik bileklikle gayet rahat bir şekilde elini kolunu sallayarak markete girip alışveriş yaptı.

Normal şartlarda evinden ya da otelinden çıkmaması gereken şahsın Girne çarşısının göbeğindeki kalabalık bir caddede faaliyet gösteren markete bu kadar rahatça girip alışveriş yapabilmesi sistemin güvenilirliğini ve cihazların gerçek anlamda çalışıp çalışmadığını da sorgulattı.

Kaynak: Gıynık Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2021, 20:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rasim Bahçebaşı
Rasim Bahçebaşı - 1 ay Önce

Böyle bir maskarası bu ülkede olur gerçek anlamda çalışıyor olsaydı bileklik 5 dakikada polis bulunduğu yerden alır sinir dışı edebilirdi demekki cihazlar çalışmıyor ve sadece halkı soymak için güzel bir kurgu şaşırdım hayır bu ülkede herşey olur iktidar koltuk derdinde şuan

SIRADAKİ HABER