Zorlu Töre: “Kurultayımızın ‘tek’ bölgede yapılacak olmasından dolayı huzurluyum”

UBP Milletvekili ve Genel Başkanı adayı Zorlu Töre, kurultayın tek bölgede yapılacak olmasından dolayı ‘huzurlu’ olduğunu dile getirdi.

Zorlu Töre: “Kurultayımızın ‘tek’ bölgede yapılacak olmasından dolayı huzurluyum”

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Milletvekili ve Genel Başkan adayı Zorlu Töre, Parti Meclisi toplantısının ardından sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı.

Töre, “Malumunuz ülke gündemi özellikle son bir aydır ‘UBP kurultayını tek yerde mi, 2 bölgede mi yoksa 6 bölgede mi yapılsın’ tartışmalarıyla gereksiz yere fazlasıyla ne yazık ki meşgul edildi” dedi.

“HUKUK KURALLARINI SAVUNMAK, DEMOKRASİYİ YAŞAMAK VE ADALETLİ OLMAK BENİM İLKELERİMDİR”

“Bu tartışmaların başladığı günden bugüne ‘yüksek sesle savunduğum noktaya’ gelinmesinden ve kurultayımızın ‘tek’ bölgede yapılacak olmasından dolayı huzurluyum” ifadelerini kullanan Töre, şöyle devam etti:

“Hukuki teamüllerin çiğnenemeyeceği anlaşılarak, uzlaşıya varılmasından memnuniyet duyuyorum. Hukuk kurallarını savunmak, demokrasiyi yaşamak ve adaletli olmak benim ilkelerimdir.

Bu vesile ile yapılacak olan kurultayımızın hayırlara vesile olmasını temenni eder, siz değerli halkımıza saygı ve sevgilerimi sunarım.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER