Şarkıcı Esra Er'den, Murat Boz'a teklif: Bizde çocuk yapalım!

Ünlü şarkıcı Murat Boz geçtiğimiz günlerde yaptığı bebek paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Paylaşım sonrası Murat Boz'a birçok hayranı "Eline ne kadar yakışmış" ve "Keşke sen de artık baba olsan" gibi yorumlarda bulunmuşlardı. Yapılan paylaşım sonrası bir çarpıcı yorumda şarkıcı Esma Er'den geldi. Esma Er, Murat Boz'un fotoğrafının altına şoke eden bir teklifte bulunarak, "Biz de yapalım" dedi. Bu yorum sosyal medyada olay yarattı.

Şarkıcı Esra Er'den, Murat Boz'a teklif: Bizde çocuk yapalım!

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren yakışıklı şarkıcı Murat Boz, geçtiğimiz günlerde yeğeni Pelin'le yaptığı paylaşımla olay yarattı. Takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutulan fotoğrafa birçok kişi, 'Gözleri sana benziyor' ve 'Bir insanın eline bebek bu kadar mı yakışır' gibi yorumlarda bulundu.

ŞARKICI ESMA ER'DEN ŞOKE EDEN TEKLİF Murat Boz'un paylaştığı fotoğrafa gelen bir başka yorum ise herkesi şaşkına çevirdi. Aynı camiadan olan ve Murat Boz'un arkadaşı olan Esma Er, 'Biz de yapalım' yorumuyla dikkatleri üzerine topladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER