Arıklı: Üstel bizi tatmin ederse, kaldığımız yerden devam ederiz

YDP Genel Başkanı, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın hükümeti kurma görevini UBP Milletvekili Ünal Üstel’e vermesini değerlendirerek, icraat yapmak istediklerini vurguladı, "Üstel bizi tatmin ederse, kaldığımız yerden devam ederiz." dedi.

Arıklı: Üstel bizi tatmin ederse, kaldığımız yerden devam ederiz

Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Genel Başkanı, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı, BRT ekranlarında yayınlanan ’18. Saat’ adlı programa telefon bağlantısı ile katıldı.

Arıklı, “Koltuk derdinde olsaydık eylem planı sunmazdık, hükümeti bozmazdık... Sayın Faiz Sucuoğlu’ndan ne istediysek, yeni başbakan adayından da aynı şeyleri isteyeceğiz. Katı şartları da ileri sürebiliriz. Biz artık icraat istiyoruz” dedi.

Halkın sıkıntılara tahammülü kalmadığını belirten Arıklı, “Haziran ayının sonunda sıkıntılar daha çok hissedeceğiz” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın hükümeti kurma görevini Ulusal Birlik Partisi ( UBP) Milletvekili Ünal Üstel’e vermesini değerlendiren Erhan Arıklı, "Bizim tavrımız açık ve nettir. 100 günlük eylem planını görmek istiyoruz, icraat yapmak istiyoruz. Sayın Üstel bizi bu konularda tatmin ederse, kaldığımız yerden devam ederiz” şeklinde konuştu.Arıklı, bu süreçte Demokrat Parti (DP) ile birlikte hareket edeceklerini de söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER