Güzelyurt'ta gergin bekleyiş!

Güzelyurt'ta gergin bekleyiş!

   Güzelyurt bölgesinde sinirler gerildi. Güzelyurt’ta işadamı olan Taner Öztaş, kendi sosyal medyasından birilerine mesajlar yolladı.

   Taner Öztaş, mesajında “Bazen sessiz kalayım diyorum ama içimdeki canavarı uyandırırsanız tüm sahte dostlar ve kendini düşmanım zannedenler iyi biliyor ki adalet yerini bulacak. Çok az kaldı. Bu da size herkesin tanıdığı bildiği Taner Öztaş sözü olsun” dedi.

   Ayrıca, Öztaş ikinci mesajında ise “2 dakika adam olun desem saniye tutacak sosyal medya erkecikleri arkadan adam vurup mafyayım diye gezinen yüreksizler bedel ödedim deyip bedel kelimesinin ne anlama geldiğini bilmeyenlere seslenirim. Uyuyan canavarı uyandırmaya çok az kaldı. Uyanınca da sözümüz olsun ki adalet yerini bulacak!” cümlelere yer verdi.

   Öztaş’ın fotoğrafında bölge halkı tarafından sayılıp çok sevilen ve ayrıca yıllardır aile mesleği olan restorancılık yapan Halkın Partisi Güzelyurt Milletvekili Hasan Büyükoğlu’nu fotoğrafında kullanması bölge halkının tepkisine de neden oldu.

Aralık ayında darp edilmişti

   Bilindiği üzere, geçtiğimiz yıl Aralık ayında Güzelyurtlu işadamı Tamer Özdaş A.K olan kişi, 6 araçtan oluşan kişilerle birlikte Girne’de bir restoranda yemek yerken ailesinin önünde darp edilmişti.

   Özdaş’a saldıran kişilerin olay anında silahlı olduğu iddia edilmişti. Ayıca, darp olayına karışan kişilerin daha önce birçok olaydan dolayı ciddi darptan hapis yattıkları ve İsminin baş harfleri A.K’nin de daha önce silahlı saldırıya uğradığı biliniyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2021, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER