İş insanları: Arhun'un ödül almasından utanç duyduk

İş insanları: Arhun'un ödül almasından utanç duyduk

Birçok iş insanını hile yaparak yaparak iflasa sürükleyen, tüm varlıklarına el koyan ve onları batıran bir kişinin İş İnsanları Derneği'nden ödül almasına iş insanları tepki gösterdiler. "Daha çok iş insanını batırması için mi bu kişi ödüllendiriliyor biz bu kişinin ödül almasından utanç duyduk" yorumunda bulunan birçok iş insanı, Iş Insanları Derneği'nin bu kararının kabul edilemez olduğunu belirtiyor. 

MAHKEME KARARI VAR!

Mahkemenin Tekin Arhun hakkında hile yaptığının tespit edilmesi ve hali hazırda evrak sahteleme suçundan ve bir çok davadan yargılanan bu kişiye ödül verilmesi yeni tartışmaları da gündeme getirdi. Birçok kesim çok fazla suça karışan ve böylesine kabarık suç dosyaları olan topluma kötü örnek oluşturan bir kişiye ödül verilmesinin büyük yanlış olduğuna ve olumlu örnek vermediğine inanıyor.

MAMÜLCÜ'NÜN İSTİFASI ISTENIYOR

Skandal ödülün ardından bir kesim iş insanının, İŞAD Başkanı Enver Mamüldi'nün istifasını istediği gelen bilgiler arasında. Iş insanlarının sert tepki gösterdiği bu olay sonrası Mamülcü'nün ne tepki vereceği merak ediliyor. 
ARHUN İMARNI DÜZELTMEYE ÇALIŞIYOR

Tefeci Tekin Arhun'un, kamuoyunda gerçek yüzünün ortaya çıkmasıyla bozulan imajını düzeltmek için yoğun çaba sarfediyor. Maddi olarak da kolları sıvayan Arhun'un, aldığı ödül dahil birçok imaj düzeltme girişimi için yüklü para ödediği ifade ediliyor. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER