Ne istediğini bilen insanların acelesi yoktur

İçişleri Bakanı Ziya Öztürkler, İçişleri Bakanlığı görevine geldiği günden bu yana sıkıntıların aşılması konusunda canla başla çalışmaya devam ediyor.

Ne istediğini bilen insanların acelesi yoktur

İçişleri Bakanı Ziya Öztürkler, İçişleri Bakanlığı görevine geldiği günden bu yana sıkıntıların aşılması konusunda canla başla çalışmaya devam ediyor. Göreve geldiği günden bu yana İçişleri Bakanlığı Özel Kalem Müdürü'ne atanan Murat Osmanlar, İçişleri Bakanı Ziya Öztürkler’in kapısını çalan her vatandaşımızın sorununu tek tek İçişleri Bakanı Ziya Türkler’e ileterek halk ile İçişleri Bakanı Ziya Öztürkler arasındaki yıkılmaz köprüyü kuruyor.

Göreve geldiği günden bu yana birçok başarılı girişimde bulunan Ziya Öztürkler’e halkının güveni gün geçtikçe artarak büyüyor.

‘’Ne istediğini bilen insanların acelesi yoktur, çünkü onların geçmişten gelen çok sağlam birikim ve nedenleri vardır. Onlar; hayatın yanlış tarafında olmamak için saygı gösterip sadece çalışırlar’’. Diyerek görevine başlayan İçişleri Bakanı Öztürkler’in bu sözü, yapacaklarının teminatı olarak görülüyor.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2022, 19:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER